Dlaczego warto wybrać Vouchery Podróżne?

Vouchery Podróżne umożliwiają osobie obdarowanej skorzystanie z pełnego wachlarza usług turystycznych. City Break do Rzymu, wyjazd SPA do Sopotu, bilet lotniczy do Tokio, rezerwacja hotelu podczas Oktoberfest w Monachium, egzotyczna podróż na Dominikanę, urlop na Teneryfie, wypożyczenie samochodu na Sycylii, niezapomniany rejs luksusowym statkiem po Morzu Śródziemnym… – to tylko kilka przykładów, na które zdecydowali się nasi Klienci. 

Nie ograniczamy wyboru do jednego touroperatora ani do jednej usługi, w szerokiej ofercie mamy budzących zaufanie na rynku organizatorów wyjazdów turystycznych: Itakę, TUI, Dertour, Atlas Tours, Grecos czy Wezyr. Proponujemy też szeroką gamę biletów lotniczych tanich i standardowych przewoźników: LOT, Lufthansa, Air France, Emirates, Qatar Airways, Wizzair czy Ryanair.

Voucher Podróżny dla bliskiej osoby

Szukasz wyjątkowych prezentów dla bliskich i znajomych? Wyślij zamówienie na voucher podróżny, a my… zajmiemy się całą resztą. Voucher Podróżny doskonale sprawdzi się na każdą okazję: ślub znajomych, urodziny bliskiej osoby, czy jako prezent pod choinkę. Voucher wręczasz Ty, ale to osoba obdarowana decyduje, na co go przeznaczyć.

Voucher Podróżny dla pracowników i partnerów biznesowych

Chcesz skutecznie premiować najbardziej zaangażowanych pracowników w firmie? A może zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób wzmocnić relacje z kluczowymi partnerami biznesowymi? Znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami!

tel. +48 22 827 07 20, turystyka@supertour.pl 

Vouchery można zrealizować w naszym biurze w Warszawie przy Pl. Zawiszy 1: 

tel. +48 22 827 07 20, turystyka@supertour.pl

Dodatkowe informacje:

Naszym Klientom proponujemy dwa rodzaje voucherów: imienne oraz na okaziciela. W przypadku voucherów imiennych uprawnionymi do ich wykorzystania są osoby nagrodzone z imienia i nazwiska wraz z osobami towarzyszącymi. Vouchery na okaziciela może z kolei zrealizować ta osoba, która je aktualnie posiada. 

Każdy voucher ma datę ważności - jeden rok od daty wystawienia.

Aby zrealizować posiadane vouchery, wystarczy skontaktować się z naszym biurem.

Vouchery nie mogą być wymieniane na gotówkę.